Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 114.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building!

188.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building. Objekt ne qender te Tiranes dhe brenda unazes kryesore. Apartamenti ka siperfaqe 114m² dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Fasada e objektit është projektuar si fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi dhe pllaka qeramike HT ( high tech). Muret ndarës të apartamenteve janë me izolim akustik,shtresat e dyshemeve në çdo apartament kanë fletë akustike për zhurmat ndërmjet kateve, gjithashtu edhe poshtë mureve të tullës vendoset izolues akustike për zhurmat e transmetuara i quajtur Fonostop i cili shërben dhe si hidroizolues. Çmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31953
Cmimi: 188.100 €
Siperfaqja: 114.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G141

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate