Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 98.95 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Shkolla e Kuqe!

142.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Shkolla e Kuqe. Apartamenti ka siperfaqe totale 98.95m², ndodhet në një pallat te ri, te sapo perfunduar. Organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ka planimetri të rregullt dhe të bollshme. Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime të cilesisë së lartë me një eficensë termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje – ftohje etj. Ndodhet në një nga zonat me të kërkuara dhe elitare te qytetit, shumë pranë Qendres, duke ofruar cdo facilitet të mundshem për një jetesë komode. Cmimi: 1435€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34860
Cmimi: 142.000 €
Siperfaqja: 98.95 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G505

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate