Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Peti!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Peti. Apartamenti ka siperfaqe 123 m², ndodhet ne katin 2 banim dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete njera eshte me xhakuzi, nje ballkon dhe nje verande me siperfaqe 24 m² me te drejte shfrytezimi dhe oborr 100 m² me te drejte shfrytezimi. Apartamenti eshte i mobiluar modern deri ne detaje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 170.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35732
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 123.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G611

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate