Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 119.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Naim Frashëri!

238.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Naim Frashëri, një zonë shumë e qetë, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afër me një nga akset kryesore të Tiranës, rrugën e Kavajës, me një gamë të madhe dyqanesh,restorantesh,supermarketesh,farmacish etj. Dhe vetëm 5 minuta larg nga qendra. Objekti ka cilesi ndertimi te larte ndertimi me fasad te ventiluar, me izolim akustik, sistem kondicionimi multisplit, hidrauliket multistrat dhe incaso si dhe xhama termik. Apartamenti ka siperfaqe 119m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe tre ballkone. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36013
Cmimi: 238.000 €
Siperfaqja: 119.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G647

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate