Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 99.80 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja!

134.730 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze pllake. Apartamenti ka siperfaqe 99.8m², dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, 1 tualet i perbashket dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitete si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Cmimi 1350€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37054
Cmimi: 134.730 €
Siperfaqja: 99.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G755

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate