Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 135.54 m2

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Tirana River Side!

176.202 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Tirana River Side, prane rruges se Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 135.54m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete, nje tualet i perbashket. Tirana River Side ResidenceTashme me disa tipologji apartamentesh 1+1/2+1/3+1 ne lagje e re po ndertohet te zona e njohur si ish Parku ne Tirane, qe do te konsiderohet dhe zona me moderne ne kryeqytet. Plani i ndertimit i eshte besuar arkitektit italian Stefano Boeri.Projekti “Do te jete nje qytet me teknologjine me te perparuar nga pikepamja e internetit dhe 5G dhe nje qytet ku e gjelbra eshte ideja themelore. Do te jete nje lagje qe do te funksionoje pa qene nevoja qe te perdoret makina. Lagija e re qe do te kete mbi 11 mije banore ose rreth 3 175 familje. Po aq sa numri i banoreve eshte parashikuar te jete dhe numri i pemeve ne kete zone dhe po aq sa numri i familjeve jane parashikuar dhe vendet e parkimit. Pervec godinave ku do te jene apartamentet per banoret, ne kete zone parashikohet te ndertohen dhe tre qendra te medha, ku ne dy prej tyre do te vendosen kryesisht zyra dhe ne nje tjeter do të funksionoje si qender tregtare. Mundesi zgjedhje ne kat dhe orientim. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37255
Cmimi: 176.202 €
Siperfaqja: 135.54 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G777

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate