Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Mine Peza!

214.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe 116m² dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, 1 tualet i perbashket dhe 2 ballkone. Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes. Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm. Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike . Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale. Opsionale post parkimi ne vleren 25.000€. Cmimi: 1850€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40689
Cmimi: 214.600 €
Siperfaqja: 116.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1119

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate