Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 119.60 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca ASL, QSUT!

173.420 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Rezidenca ASL, QSUT! Apartamenti ka siperfaqe 119.6m² dhe organizohet nga nje koridor shperndares , nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte gati per banim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Opsionale post parkimi ne vleren 17.000€. Cmimi 1450€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 40039
Cmimi: 173.420 €
Siperfaqja: 119.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1054

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate