Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 114.49 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Parallel Livinig Residence!

148.837 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Parallel Livinig Residence, Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze karabina, ka siperfaqe 114.49m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Cilesit e ndertimit: Fasadë e ventiluar; Dritare me profil termik dhe dopio xham; Vetrata alumini termik; Siguri antisizmike dhe antizjarr. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35159
Cmimi: 148.837 €
Siperfaqja: 114.49 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G542

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate