Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.88 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Parallel Livinig Residence, Don Bosko!

127.298 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Parallel Livinig Residence, Don Bosko. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze suvatimi, ka siperfaqe 107.88m²  dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Cilesit e ndertimit: Fasadë e ventiluar; Dritare me profil termik dhe dopio xham; Vetrata alumini termik; Siguri antisizmike dhe antizjarr. Cmimi 1180€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36760
Cmimi: 127.298 €
Siperfaqja: 107.88 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G726

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate