Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 113.35 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek “OASIS Residence”!

136.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek “OASIS Residence”. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me shumë potencial, pranë unazës së re. E shtrirë me orientimin kryesorë jug-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim, dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Objekti ka përdorur materiale shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti ka sipërfaqe 113.35m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33731
Cmimi: 136.000 €
Siperfaqja: 113.35 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G360
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate