Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 121.13 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

208.350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në një nga rezidencat më të reja pranë Liqenit të Thatë dhe Parkut të Liqenit Artificial. Apartamenti ka sipërfaqe 121.13m² dhe ndodhet ne katin e 1 të një objekti të ri me cilësi ndërtimi shumë të lartë, i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka një organizim perfekt dhe planimetri të rregullt, gjithashtu orientimi i favorshëm jep mundesinë që apartamenti të ketë ndricim natyral gjatë gjithë ditës. Kompleksi është në ndërtim, ai përbëhet nga godina banimi 3 katëshe, me një kat parkim nëntokë,  me hapësira të bollshme të gjelbëruara për këmbësoret. Cilësia e punimeve që ofrohet është me standartin më të lartë. Dritare termike me dopioxham, tullë antisizmike, sistem izolimi kapot si dhe sistem qëndror multisplit për chiller. Zona shquhet për qetësi, ajër të pastër dhe akses të drejtpërdrejt në parqe urbane dhe natyrale. Lartësia e ulët e banesave, afërsia me natyrën, qetësia dhe infrastruktura e re e zhvillimeve e bën këtë zonë edhe më elitare duke ju udhëhequr drejt një stili jetese të shëndetshëm dhe luksoz. Cmimi 1720€/m². Për një vizitë në pronë kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30641
Cmimi: 208.350 €
Siperfaqja: 121.13 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G38
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate