Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 133.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik!

260.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka siperfaqe 133m² dhe organizohet ne: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi me hapesire dhe ndricim shume te mire, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje mbi Kopshtin Botanik. Prona eshte e mobiluar ne menyre bashkohore, me te gjitha asetet e nevojshme, disponon sistem chiller si dhe te gjitha elektroshtepiaket nga markat me te mira dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Pozicioni eshte shume i favorshem, gje qe e ben te pershtatshem e te aksesueshem me pikat kryesore te kryeqytetit dhe te gjithe facilitetet e nevojshme si psh. Kopshti Botanik/ Zoologjik, Liqeni artificial i Tiranes, Komuna e Parisit, Zona e Bllokut, Restorant, Bar, Coffe Shop, Palester, Farmaci, Qendra Tregtare, Institucione Shteterore dhe Private, hapesira rekreative, transport urban. Ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 260.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34517
Cmimi: 260.000 €
Siperfaqja: 133.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G464
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garazh
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
214.568 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri!

2 BD
2 BA
142.48 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate