Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 101.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen e Ali Demit!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Mangalem 21, ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2021 dhe teper cilesor ne punime. Apartamenti organizohet ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialia ka tualet me vete. Ka siperfaqe 101m² dhe ndodhet ne katin e 8-te, jo te fundit. Ne apartament jane bere investime me parket, kondicioner, hidrosanitare inkaso, shitet i mobiluar. Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35765
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 101.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G615

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate