Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Gardenia, Rruga e Kavajes!!

180.575 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Gardenia, Rruga e Kavajes!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne faze karabina dhe afati i perfundimit te kompleksit eshte ne Shtator te 2023. Ka siperfaqe 116.5m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Ndodhet ne nje rezidencë te re, tepër cilësore, me vendndodhje vetëm 6 minuta larg qendrës së qytetit, në rrugën “Besim Imami”, pas Kishës Ortodokse në Rrugën e Kavajës. E aksesueshme nga rruga e Kavajës dhe Myslym Shyri, në unazë dhe në rrugët kryesore hyrëse dhe dalëse të qytetit. Vendndodhja e Rezidencës është në një nga zonat më elitare të Tiranës, ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argëtimi etj Rezidenca ka shkallëzim 4,6,7,8 dhe 9 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Ana arkitektonike e pallatit dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Avantazhet e projektit jane cilesia e lartë ndërtimit, vendodhje elitare, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe dopio xham, ballkonet dhe ambientet e përbashkëta të gjelbëruara, planimetri funksionale ku apartamentet nuk kanë kollona në mes gjë që bën te mundur rishikimin e mureve sipas dëshirës, lartësia e apartamenteve 3.23 m, dhe 3.5 m, me dy ashensore, investim i sigurtë, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri edhe mirëmbajtje 24 orë, shesh i gjelbëruar në brendësi të godinës etj. Cmimi 1550€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32538
Cmimi: 180.575 €
Siperfaqja: 116.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G210
Kati i: 9

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate