Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.90 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

175.350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka siperfaqe 116.9m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe dhoma e femijeve dalje ne ballkon,tualet i perbashket. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Apartamenti eshte ne faze shtrimi. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41233
Cmimi: 175.350 €
Siperfaqja: 116.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1166

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate