Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 117.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana!

138.650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Apartamenti ka siperfaqe 117.5 m² dhe oganizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete  nje korridor dhe tualetin e perbashket.”Akses Tirana” eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Ndodhet ne hyrje të qytetit tè Tiranes, buze autostrades TR-DR, Ruga ’29 Nentori”, midis rrethrrotullimit “Shqiponja” dhe mbikalimit “Casaitalia”, buze Unazes se madhe te Tiranes, vetëm 15 min larg qendres së Tiranes. Garazhd i detyrueshem ne vleren 15.000€. Cmimi: 1180€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34145
Cmimi: 138.650 €
Siperfaqja: 117.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G416

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate