Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka ballkon dhe tualet me vete dhe nje tualet te perbashket. Prona ka orientimi Perendim dhe ndodhet ne nje pallat ne faze perfundimtare.
– Clover Residence ndodhet ane rruges se Dafinave, tek Parku 1-km (ish Fusha e Aviacionit) ne verilindje te qytetit te Tiranes i pozicionuar ne nje zone qe priret te zhvillohet me hapa te shpejte si zone rezidenciale me te gjitha facilitetet dhe sherbimet qe shoqerojne qendrat e banuara.
Nisur nga kjo, Clover Residence eshte projektuar me nje kujdes nga ana arkitektonike dhe ajo urbane si nje objekt i kompozuar ne disa volume me lartesi te ndryshme me tarrace dhe oborre te gjelber.
– Dyshemete jane parket me izolim akustik. Muret jane disa llojesh ne varesi te ambjentit dhe funksionit qe kryen. Muret ndarese mes apartamenteve dhe ndaresit me korridoret e shkalleve jane termikisht te izoluar duke perdorur pambuk mineral me trashesi 50mm te vendosur ndermjet dy mureve prej 10 cm. Muret ndares te dyqaneve jane me tulle 20cm. Muret perimetrale jane tulle e lehtesuar 20cm + fasade e ventiluar. Muret e tualeteve jane me tulle 10 cm. Ne vendet e pajisjeve te wc dhe bidese do te behet veshje me gips kundra lageshtires. Muret ndares midis apartamenteve jane 25 cm me izolim akustik.
Nga pikepamja e eksterierit objekti eshte i trajtuar me fasade te ventiluar me panele metalike modulare te ngjyrave gri e lehte per ambjentet e llozhave dhe ne katin perdhe ndersa ngjyra e kuqerremte per gjithe pjesen tjeter. Arkitektura i pershtatet funksionit, duke u trajtuar me elemente te vecante hijezues apo parmak xhami.
Ne cilesine e objektit ndikojne edhe materialet qe do te perdoren si dhe teknologjite e reja te ndertimit si ne realizimin e rifiniturave, ashtu edhe ne realizimin e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio qe ndan apartamentet midis tyre dhe me ambjentin e jashtem. Cmimi 150.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40364
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1088

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate