Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.87 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka siperfaqe 100.87m², ndodhet ne nje nga zonat me me prespektiv te Tiranes dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Cilesi te ndertimi: Vetrata termike dopio xham me gaz argon; Parket ose Pllake sipas zgjedhjes se klientit; Sistem chiller/multisplit; Sistem multi strade; Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve; Sistem Kapot; Hidrosanitare Inkaso. Cmimi 125.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35717
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 100.87 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G610

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate