Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.80 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Eagle Residence!

107.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Eagle Residence! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ne ndertim ne faze karabina, ka siperfaqe totale 107.8m² dhe organizohet ne nje korridor, nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me dalje ne ballkon & dhoma e femijeve me tualet me vete dhe tualeti i perbashket. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33723
Cmimi: 107.800 €
Siperfaqja: 107.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G359
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate