Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.69 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri!

160.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze shtrimi i cili perfundon ne Dhjetor 2023. Prona ka siperfaqe 110.69m² dhe organizohet nga nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet dhe ballkon me vete, nje tualet i perbashket dhe nje korridor. Cilesia e punimeve ne kete kompleks eshte e larte ku vecanerisht vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me tripel xham termik me gaz argon, izolim akustik, sistemet hidraulike dhe elektrike te markave me mira, instalime per sistem qendror ngrohje – ftohje kondicionim multisplit etj. Rezidenca ka gjithashtu hapesira te gjelberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe familjen.Cmimi 1445€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39220
Cmimi: 160.000 €
Siperfaqja: 110.69 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G964

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate