Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 109.18 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi!

175.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 109.18m². Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Prona eshte e mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Opsionale nje post parkimi ne vleren 15.000€. Cmimi 175.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39936
Cmimi: 175.000 €
Siperfaqja: 109.18 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1043
Detaje Extra: 15.000€ post parkimi

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate