Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 99.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 te Rruga e Kosovareve!

250.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 te Rruga e Kosovareve. Ndertim shume cilesor. Prona ka siperfaqe 99m² dhe organizohet: nga nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka orientim Lindje. Vendndodhja e pallatit, ben qe te kete afer atraksionet me te mira dhe me te kerkuara ne kryeqytet. Rezidenca “Orion 3”, faza e tretë  e ndërtimit të objekteve rezidenciale në Rrugën e Kosovarëve. E pozicionuar në një nga zonat më të bukura të Tiranës, pranë liqenit artificial dhe fare pranë pikave strategjike të qytetit, Orion 3 garanton standartin më të lartë të ndërtimit dhe cilësi të lartë jetese. Rezidenca është e organizuar me 8 kate banim me apartamente të tipologjisë 1+1, 2+1 dhe 3+1, 2 kate njësi shërbimi dhe 2 kate parkim nëntokë. Orion 3 përbëhet nga vetëm 24 apartamente të cilat përpos cilësisë së padiskutueshëme në ndërtim do të ofrojnë gjithashtu maksimumin e dritës natyrale përmes vetratave në lartësinë e katit të cilat vijnë në formën e ballkoneve ose verandave. Godina ka gjithashtu një përshkallëzim në katet e larta të cilat I japin akoma më shumë ajër dhe dritë apartamenteve. Prona eshte ne proçes hipotekimi. Çmimi: 250.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32827
Cmimi: 250.000 €
Siperfaqja: 99.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G250

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate