Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 102.93 m2

Shitet apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit!

123.516 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit! Apartamenti ka siperfaqe 102.93m² dhe ndodhet ne nje ndertim te ri ne faze suvatimi. Apartamenti eshte i mire organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualete me vete dhe nje ballkon. Orientimi eshte shume i favorshem pasi ka ndricim natural gjate gjithe dites. Cmimi 1200€/m².  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30432
Cmimi: 123.516 €
Siperfaqja: 102.93 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G24

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate