Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 97.55 m2

Shitet apartament 2+1+2 prane spitalit Amerikan 2!

128.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane spitalit Amerikan 2! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 97.55m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare. Apartamenti eshte i sapo investuar, i pa banuar me pare. Orjentimi Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 128 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36998
Cmimi: 128.000 €
Siperfaqja: 97.55 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G750

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate