Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 106.90 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

105.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti ka siperfaqe 106.9m² dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar  dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet dhe ballkon me vete dhe 1 tualet i perbashket. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar si ne foto. Cmimi 105.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30683
Cmimi: 105.000 €
Siperfaqja: 106.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G40
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate