Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

110.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti ka siperfaqe 120m² dhe eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonalia ka tualet me vete dhe dalje ne ballkon dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mirorganizuar me dy ashensore. Orjentimi Jug. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 110.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35552
Cmimi: 110.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G589
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate