Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

110.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 107.5m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambientet, nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, ku matrimonialja eshte me tualet me vete dhe nje tualet i perbashket me ajrosje natyrale. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Cmimi 110.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34538
Cmimi: 110.000 €
Siperfaqja: 107.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G467
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate