Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande!

55.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 120m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona ka pamje nga qyteti i Sarandes. Prona eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 55.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32718
Cmimi: 55.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G233
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate