Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.06 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Rrapo Hekali, Kodra e Diellit!

108.072 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Rrapo Hekali, Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ka siperfaqe 90.06 m² dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku njera ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Orjentimi Jug-Lindje. Prona eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35876
Cmimi: 108.072 €
Siperfaqja: 90.06 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G629

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate