Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 97.16 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myderizi!

196.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Pjeter Budi, prane shkolles Osman Myderizi! Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri ne ndertim dhe ka siperfaqe totale 97.16m² ku 92.92m² eshte apartament dhe 4.24m² verand. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne verand, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, tualet i perbashket. Se bashku me apartamentin shitet dhe nje post parkimi. Cmimi 196.000€ i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40925
Cmimi: 196.000 €
Siperfaqja: 97.16 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1138

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate