Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 121.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Bogdaneve!

217.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Bogdaneve. Apartamenti ka siperfaqe 121m² eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me ballkon te perbashket, dhoma matrimoniale disponon tualet me vete nje korridorin shperndares dhe tualet i perbashket. Prona ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode si dhe afersi me zonat qendrore te kryeqytetit. Cmimi 1800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33170
Cmimi: 217.800 €
Siperfaqja: 121.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G293
Viti i Ndertimit: 2022

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate