Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 93.09 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha!

121.017 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Prona ka siperfaqe 93.09m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe punimet perfundojne ne shtator te 2024. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36733
Cmimi: 121.017 €
Siperfaqja: 93.09 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G723

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate