Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 98.67 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen 5 Maji!

136.164 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen 5 Maji. Apartamenti ka siperfaqe totale 98.67m². Organizohet nga nje sallon me ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi ku matrimonialia ka tualet me vete dhe ballkon dhe nje tualet i perbashket. Ndodhet ne nje pallat te ri  te sapo perfunduar te mireadministruar me ashensor. Prona ka orjentimi Jug-Perendim. Ky objekt ndodhet në pjesën Veri-Lindore të qytëtit të Tiranës në një distancë prej rreth 1.2 km në vijë ajrore nga qëndra e qytetit “Sheshi Skënderbej”, 800 m nga bulevardi i ri dhe 400 m nga qëndra spitalore “Nënë Tereza”. Fasadat e objektit janë projektuar të kenë si materiale kryesore veshje me fasade te ventiluar (ose me sistem kapot). Në projekt është reflektuar cdo material. Kompleksi do të jetë me vetë administrim dhe do të ketë roje dhe pastruese. Gjithashtu do të jetë i pajisur me kamera survejimi dhe parking për banorët.Ky kompleks ka zgjidhje funksionale për sipërfaqen e parkimit të parashikuar, për sipërfaqen e jashtme të nevojshme të gjelbëruar dhe çlodhëse si pjesë e sistemimit të jashtëm, për ambjentët e banimit dhe për ambjentët e shërbimit si dhe akses dhe shfrytëzim të tyre edhe nga personat me aftësi të kufizuar. Stafi inxhinierik, konstruktiv, arkitekt, elektricist, bojaxhi janë në dispozicion të objektit gjatë gjithë kohës, edhe pas ndërtimit. Keshtu që klienti ka zgjidhje të përhershme për c’do problematikë.Një rëndësi e vecantë i është dhene përzgjedhjes cilësore të materialeve të brendshme dhe materialeve rifiniturash të jashtëme si pjesë shumë e rëndësishme e realizimit të një objekti në detaje nga ana teknike dhe teknologjike të cilat duhet të ofrojnë komoditet, izolim akustik, izolim termik por edhe jetëgjatësi. Objekti i propozuar ka zhvillim linear në volumetri i ndërthurur me lëvizje dinamike të volumeve në fasadë në lidhje të ngushtë me funksionin e tij. Gjithashtu ka sipërfaqe të jashtme të nevojshme të gjelbëruar dhe çlodhëse si pjesë e sistemimit të jashtëm  Cmimi 1380€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34366
Cmimi: 136.164 €
Siperfaqja: 98.67 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G444

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate