Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 92.75 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen ASL!

139.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen ASL, e cila ndodhet ne rrugen “Sadik Petrela”, shume prane “Venue”. Pallati eshte ndertuar nga nje kompani prestigjoze, me nje cilesi te larte ndertimi. Cilesia e ndertimit nenkupton perdorimin e Termoizolimit, Izolimit Akustik, sistemi i ngrohjes/ftohjes qe eshte realizuar nga nje nga markat kryesore dhe prestigjoze nderkombetare. Godina do jete 9 kate ndertim, ku 2 kate jane njesi komerciale dhe 9 katet e tjera do perdoren per banim. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92.75m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Cmimi 139.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39725
Cmimi: 139.000 €
Siperfaqja: 92.75 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1020

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate