Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 156.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Misto Mame!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Misto Mame. Apartamenti ka siperfaqe te brendeshme 101m² dhe 55m² verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 90.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30965
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 156.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G72
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate