Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Kune -Shengjin!

78.750 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Kune -Shengjin, shume prane bregut te detit. Apartamenti ndodhen ne nje nga pallatet cilesore te sapo perfunduar ne plazhin e Kunes. Apartamenti ka siperfaqe 105m², ndodhet ne katin e 5-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Cmimi 750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34695
Cmimi: 78.750 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G487
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate