Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

184.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te pajisur me 2 ashensore dhe akseses nepermjet 2 shkalleve. Prona ka siperfaqe 123m², ka organizim perfekt per nje jetese sa me komode, eshte ideal dhe per investim , pasi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon ballkon, dy tualete, dy korridore dhe dy ballkone. Prona disponon dokument te rregullt hipotekor. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38153
Cmimi: 184.500 €
Siperfaqja: 123.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G880
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate