Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

139.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 116m² dhe ndodhet ne nje kompleks te miradministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon i bollshem sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete me dritare, nje tualet i perbashket me dritare dhe nje ballkon. Ne apartament jane bere investime ne mobilim, shtrim me parket. Prona ka siguracion deri ne vitin 2031 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39831
Cmimi: 139.200 €
Siperfaqja: 116.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1031

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate