Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.83 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

112.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 110.83m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Pronat ndodhet ne katin e 4-t dhe eshte ne faze suvatimi. Apartamenti ndodhen ne nje kompleks objekt banimi 5-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 112.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38520
Cmimi: 112.000 €
Siperfaqja: 110.83 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G910

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate