Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 105.90 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, ka siperfaqe 105.9m² dhe ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, dy ballkone dhe nje tualet i perbashket. Orjentimi Jug-Lindje. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 850€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37046
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 105.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G754

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate