Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 96.20 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

95.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, prane Vila L. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, ka siperfaqe 96.2m² dhe ndodhet ne katin e 4 banim. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem,me kuzhine me vete,dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, dalje ne ballkon nga te dy dhomat. Orjentimi Jug-Lindje. Aktualisht me qera 35 000 Leke. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 95.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35783
Cmimi: 95.000 €
Siperfaqja: 96.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G618

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate