Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 119.80 m2

Shitet apartament 2+1+2 mbrapa Ambasades Gjermane!

209.650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 mbrapa Ambasades Gjermane! Apartamenti ka siperfaqe 119.8m² dhe ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara me cilesin me te mire ne ndertim me fasad te ventiluar. Cmimi 1750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33584
Cmimi: 209.650 €
Siperfaqja: 119.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G341

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate