Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 135.70 m2

Shitet apartament 2+1+ verande tek Rruga Dritan Hoxha!

142.440 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+ verande tek Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, ka siperfaqe totale 135.7m², ku 101.70m² eshte apartament & 34m² verande dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Prona ndodhet ne nje pallat ne faze karabina, ne nje objekt banimi dhe sherbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nentoke ku cilesia e punimeve eshte e larte, fasada e ventiluar, vetrat e paisur me dopio xham, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore,sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne cilen ndodhet ka marre nje zhvillim kohet e fundit pasi ka prane kompleksin rezidencial”Garden Residence Turdiu” si dhe aksesin ne rrugen kryesore “Dritan Hoxha” ku jane te gjitha linjat urbane si ne drejtim Qendres se Tiranes po ashtu dhe ne aksin tjeter ne drejtim te Terminalit, nje mundesi shume e mire investimi duke patur te gjitha fasilitet per jetese komode. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36801
Cmimi: 142.440 €
Siperfaqja: 135.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G730

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate