Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 92.76 m2

Shitet apartament 2+1 tek Tregu Elektrik!

85.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 92.76m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem  sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi,  nje depo dhe 1 tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet bosh dhe ka orientim Jug-Lindje. Çmimi 85.000€ i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32818
Cmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 92.76 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G249
Viti i Ndertimit: 2011
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate