Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 124.40 m2

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Garden Building!

261.240 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Tirana Garden Building. Godina eshte nje nga projektet me te vleresuara, si nga pamja por edhe nga cilesia e punimeve dhe materialet e ndertimit. Ka lokacion perfekt ne zemer te Tiranes me te gjitha facilitetet e nevojshme afer. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 124.4m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone qe lidhen me secilin ambjent te shtepise duke ofruar nje pamje fantastike te Tiranes. Kompleksi eshte nga me te preferuarit ne kryeqytet, ndertim i vitit 2023. Cmimi 2100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 36499
Cmimi: 261.240 €
Siperfaqja: 124.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G701

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate