Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 78.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo!

110.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo, te Shushica. Apartamenti ka siperfaqe neto 78m², organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje korridor, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 110,000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33592
Cmimi: 110.000 €
Siperfaqja: 78.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G342

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate