Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 80.30 m2

Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit!

119.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Trenit! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 80.3m². Organizohet nga nje sallon me dalje ne ballkon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje korridor shperndares. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi ndarje ne dy apartamente 1+1 te bollshme ose 3 garsoniere te pershtatshme per AirBnb. Orjentimi Veri-Lindje. Cmimi 119.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37826
Cmimi: 119.000 €
Siperfaqja: 80.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G845
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate