Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 52.70 m2

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Ferit Xhajko!

73.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Ferit Xhajko! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues i restauruar sefundi dhe ka siperfaqe 52.7m² dhe organizohet nga nje korridor shperndares, nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 73.000 €. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39785
Cmimi: 73.000 €
Siperfaqja: 52.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1026

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate