Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 129.38 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit!

239.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit! Apartamenti ndodhet prane Kafe Flora ne fillim te rruges se Durresit. Pozicionohet ne nje godine moderne dhe bashkekohore. Organizohet nga nje ambient ndenje me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon me vete, nje tualet dhe nje depo. Siperfaqja e apartamentit eshte 129.38m². Orientimi mjaft i favorshem i mundeson ndricim natyral gjate dites. Kjo godine moderne e bashkeohore ndodhet ne zemer te Tiranes e rrethuar nga te gjitha facilitetet qe ofron urbanistika e qendres (kopshte,Shkolla,Spitale etj ). Godina eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit. Cmimi 1850€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38680
Cmimi: 239.000 €
Siperfaqja: 129.38 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G921

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate